Archiv pořadů bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB OŘECHOV-SV.JIŘÍ, OŘECHOV-VŠECH SVATÝCH
od 23.1. do 13.2.2022 - 06. týden

neděle 23.1. 3. neděle v mezidobí
Ořechov - sv. Jiří 08:00 Za Františka Hrona a rodiče
Ořechov - Všech svatých 09:30 Za Miroslava Šenkýře a rodiče
pondělí 24.1. památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve
Dnes mše sv. není
úterý 25.1. svátek Obrácení sv. Pavla, apoštola
Ořechov - Všech svatých 17:30 Adorace
středa 26.1. památka sv. Timoteje a Tita, biskupů
Radostice - sv. Šimon a Juda 18:00 Bohoslužba slova
čtvrtek 27.1. sv. Anděly Mericiové, panny
Ořechov - sv. Jiří 17:30 Za Mojmíra Floriána a rodinu Floriánovu a Urbanovu
pátek 28.1. památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve
Ořechov - Všech svatých 17:30 Za Josefa Kozla, rodiče Pehalovy a syna
sobota 29.1. sobota 3. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie
Dnes mše sv. není
neděle 30.1. 4. neděle v mezidobí
Ořechov - sv. Jiří 08:00 Za Štěpánku a Leopolda Poledňovy a jejich rodiče
Ořechov - Všech svatých 09:30 Za rodinu Bystričanovu,Trenzovu,Zajičovu a Frantovu
Prštice - sv. Jan Nepomucký 11:00 Za rodinu Dobrovodskou, Kavalcovu, Sýkorovu a Králíkovu
pondělí 31.1. památka sv. Jana Boska, kněze
Dnes mše sv. není
úterý 1.2. úterý 4. týdne v mezidobí
Ořechov - Všech svatých 17:30 Adorace
středa 2.2. svátek Uvedení Páně do chrámu (Hromnice)
Radostice - sv. Šimon a Juda 18:00 Bohoslužba slova
čtvrtek 3.2. sv. Blažeje, biskupa a mučedníka
Ořechov - sv. Jiří 17:30 Za Adélu Procházkovou, manžela a duše v očistci
pátek 4.2. pátek 4. týdne v mezidobí (1. pátek v měsíci)
Ořechov - Všech svatých 17:30 Za Hertu a Ludvíka Jankovy a rodiče, rodinu Šmídovu a Minaříkovu
sobota 5.2. památka sv. Agáty, panny a mučednice
Dnes mše sv. není
neděle 6.2. 5. neděle v mezidobí
Ořechov - sv. Jiří 08:00 Za Marii Kalinovou a rodiče
Ořechov - Všech svatých 09:30 Za Jana a Anežku Urbanovy a zemřelou rodinu
Prštice - sv. Jan Nepomucký 11:00 Za Anežku Čermákovu, dva manžele, rodinu Zdražílkovu a Součkovu
pondělí 7.2. pondělí 5. týdne v mezidobí
Dnes mše sv. není
úterý 8.2. sv. Jeronýma Emiliániho
Ořechov - Všech svatých 17:30 Adorace
středa 9.2. středa 5. týdne v mezidobí
Radostice - sv. Šimon a Juda 18:00 Bohoslužba slova
čtvrtek 10.2. památka sv. Scholastiky, panny
Ořechov - sv. Jiří 17:30 Za Stanislava Hrdličku, manželku, sestru, dva švagry a jejich rodiče
pátek 11.2. Panny Marie Lurdské
Ořechov - Všech svatých 17:30 Za Václava Pařila,Jiřího Buriana a celou zemřelou rodinu
sobota 12.2. sobota 5. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie
Prštice - sv. Jan Nepomucký 16:30 Za Jaromíra Slaného, dvoje rodiče a rodinu Brzobohatou
neděle 13.2. 6. neděle v mezidobí
Ořechov - sv. Jiří 08:00 Za rodiče Blaňkovy a syna Vladimíra
Ořechov - Všech svatých 09:30 Za Viléma a Ludmilu Dudíkovy a syna Zdeňka