3. 7. 2016 – 14. neděle v mezidobí

•  Dnes 3. 7. prožíváme 14. neděli lit. mezidobí.
  •  Poutní mše svatá v Ořechově - Ořechovičkách u kaple - na slavnost sv. Cyrila a Metoděje – bude sloužená v úterý 5. 7. v 9:00, pro všechny naše farnosti.
  •  Podrobnosti o Národní pouti v tento den na Velehradě najdete na nástěnce, hlavní bohoslužba 5. 7. se tam koná v 10:30.
  •  Sdružení Klíček ve spolupráci s farností Ořechov Všech sv. zve děti od 1. do 7. třídy na letní tábor do Rychtářova v termínu 21. - 27. srpna. Více informací na farním webu a nástěnce. Přihlašovat se můžete u p. Markéty Dudíkové.

•  Na závěr poděkování otce biskupa Vojtěcha: Milí přátelé, chtěl bych Vám všem upřímně poděkovat. Vám, kteří jste se v posledních týdnech s velkým nasazením podíleli různými formami na přípravách biskupského svěcení. Vám, kteří jste i dnes přijali službu a místo toho, abyste jen „slavili“ byli jste k dispozici všem, kteří něco potřebovali. Vám, kteří jste se od podzimu spolu se mnou za nového pomocného biskupa modlili. Modlím se za Vás i za Vaše blízké a ze srdce žehnám. + Vojtěch