Oblastní charita Rajhrad hledá pečovatelky

Oblastní charita Rajhrad urgentně hledá kolegu nebo kolegyni na plný či částečný pracovní úvazek, protože lidí potřebujících pomoc je stále víc. Naše farnost byla požádána o zveřejnění informace. Pokud byste o někom věděli, prosíme, předejte mu informaci.

Pečovatel/ka – terénní pečovatelská služba

Služba je poskytována lidem, kteří nejsou zcela soběstační, potřebují pomoc další osoby a přejí si zůstat ve svém domácím prostředí. Personál pomáhá klientům s osobní hygienou, s drobným nákupem a pochůzkami, přípravou a podáním jídla, s úklidem a podobně.

Náplň práce: Výjezdy do domácností klientů; dopomoc při osobní hygieně, stravování, oblékání, v nácviku jednoduchých denních aktivit, pochůzky, zajišťování nákupu atd.; spolupráce se zdravotními sestrami domácí péče a sociálním pracovníkem; komunikace s blízkými klientů.

 

Předpoklady: Řidičský průkaz B – aktivní řidič; zdravotní způsobilost a čistý rejstřík trestů; výhodou je ukončený pečovatelský kurz (kurz pracovníka v sociálních službách); nadšení, empatie, chuť pomáhat; výhodou jsou zkušenosti v sociálních službách nebo z laického pečování; samostatnost a rozhodnost.

 

Nabízíme: Smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr či částečný úvazek v příjemném prostředí a pracovním kolektivu; možnost úpravy začátku pracovní doby; 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 dny zdravotního volna; možnost absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách až během pracovního poměru; podporu dalšího vzdělávání.

 

Předpokládané datum nástupu: ihned nebo dle domluvy. Bližší informace podá vedoucí Charitní pečovatelské služby na tel. 731 124 470, E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.