Mše sv.pro děti a olympiáda ministrantů v listopadu

•  mše sv. pro děti v kostele Všech svatých v 17:30 v pátek 9.listopadu (děti mohou nakreslit a přinést nakreslený nebo vytisknutý a vybarvený obrázek svého křestního patrona). Už se těšíme na výzdobu našeho kostela zasvěceného Všem svatým  :-)
  •   v sobotu 10.11. se naši ministranti zúčastní v Telnici Ministrantské olympiády, kde „zúročí“ své znalosti potřebné ke své službě u oltáře a také sportovní dovednosti. Doprovázejme je modlitbou. Program začíná od 8.00 v telnickém kostele. Informace jsou na nástěnce vzadu v kostele u Všech svatých a bližší informace pro rodiče ministrantů budou rozeslány mailem. Info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.