Farní pouť 20.9.2018 do Číhoště a Třeště

Farnosti Ořechov srdečně zvou ve čtvrtek 20. září na farní pouť do Číhoště a Třeště

Program:

8:00 odjezd z autobusových zastávek (Silůvky, Prštice, Ořechov – Jeřábkova, Obecní úřad, Zdravotní středisko, případně dle domluvy)

Číhošť – cca 10:30  prohlídka kostela Nanebevzetí Panny Marie, mše svatá, odjezd do Třeště

Třešť – cca 12:30 přestávka na oběd (možnost v restauraci nebo z vlastních zásob), v 14:00 společná komentovaná prohlídka stálé expozice betlémů a muzea Vysočiny v prostorách Schumpeterova domu, v cca 15:00 odjezd domů

Cena 350 Kč zahrnuje cestu autobusem, pojištění a vstupné na prohlídku betlémů a muzea Vysočiny. Na pouť se můžete přihlásit a současně zaplatit v sakristii. Bližší informace: L.Steingartová (777 674 936 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)